| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 BAT DELL LATITUD 5289 + 2IN1 N18GG K5XWW 0N18GG 7894MAH 4CELL | €114.00 |
|
mts.ee |
V7 D-N18GG-V7E sülearvuti varuosa Patarei | €147.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Ühilduvus | LATITUDE 5289, 5289 2-in-1, 7389 |
| Toote värv | Must |
| Asenduseks | 0N18GG, K5XWW, N18GG |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 7894 mAh |
| Aku pinge | 7,6 V |
| Akuelementide arv | 4 |
| Aku mahtuvus | 60 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 335 mm |
| Pakendi sügavus | 140 mm |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi kaal | 393 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |