| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
V7 D-MFKVP-V7E composant de laptop supplémentaire Batterie | €108.30 |
|
www.pure-gaming.fr |
V7 D-MFKVP-V7E composant de notebook supplémentaire Batterie | €119.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Ühilduvus | Precision 7510, 7520, 7710, 7720 |
| Asenduseks | 451-BBSD, MFKVP, RDYCT, TWCPG |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 115 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 285 mm |
| Pakendi kaal | 446 g |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 7982 mAh |
| Aku pinge | 11,4 V |
| Akuelementide arv | 6 |
| Aku mahtuvus | 91 Wh |