| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 BAT DELL LAT 5280 5290 5480 GJKNX GD1JP FPT1C 5YHR4 451-BBZG | €106.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Ühilduvus | Latitude 5280, 5290, 5480, 5490, 5491, 5495, 5580 |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 8560 mAh |
| Aku pinge | 7,6 V |
| Akuelementide arv | 4 |
| Aku mahtuvus | 68 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 283 mm |
| Pakendi sügavus | 111 mm |
| Pakendi kõrgus | 35 mm |
| Pakendi kaal | 330 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 238 mm |
| Sügavus | 104 mm |
| Kõrgus | 6 mm |
| Kaal | 250 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |