Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Ühilduvus | LATITUDE E5450, E5550, 7FR5J |
| Toote värv | Must |
| Asenduseks | 0G5M10, 451-BBLK, 451-BBLN, 8V5GX, F5WW5, G5M10, K9GVN, PF59Y, R9XM9, VMKXM, WYJC2, YM3TC |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 6460 mAh |
| Aku pinge | 7,4 V |
| Akuelementide arv | 4 |
| Aku mahtuvus | 51 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 280 mm |
| Pakendi sügavus | 110 mm |
| Pakendi kõrgus | 35 mm |
| Pakendi kaal | 289 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |