| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 BAT DELL INSPIRON 7778 7779 033YDH 99NF2 33YDH PVHT1 4CELL | €90.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Ühilduvus | INSP. 7778, INSP. 7779, INSP. 17 7778, INSP. 17 7779, INSP. 7577, INSP. 7573, INSP. 7570, INSP. 7773, INSP. 7586, INSP. 7786, LAT. 3380, LAT. 3480, LAT. 3580, LAT. 3590, LAT. 3490, VOSTRO 7570, VOSTRO 7580, LAT. 3500, LAT. 3400 |
| Toote värv | Must |
| Asenduseks | 033YDH, 0PVHT1, 33YDH, PVHT1, 99NF2 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 3684 mAh |
| Aku pinge | 15,2 V |
| Akuelementide arv | 4 |
| Aku mahtuvus | 56 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 300 mm |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Pakendi kaal | 395 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |