| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 BAT DELL LAT 5280 5290 5480 451-BBZP 3VC9Y 3DDDG 049XH | €99.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Ühilduvus | Latitude 5580, 5590, 5480, 5490, 5495, 5280, 5290 |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 3685 mAh |
| Aku pinge | 11,4 V |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku mahtuvus | 42 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 115 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |
| Pakendi kaal | 310 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 186 mm |
| Sügavus | 105 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 250 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |