| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 BAT DELL XPS 9550 6 CELL 1P6KD T453X 114V 7370MAH 84WH | €103.00 |
|
mts.ee |
V7 D-1P6KD-V7E Patarei | €133.24 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Ühilduvus | XPS 9550, Precision 15 5510, Precision 5510, XPS 15 9550, XPS 9550 |
| Toote värv | Must |
| Asenduseks | 1P6KD, T453X |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 7370 mAh |
| Aku pinge | 11,4 V |
| Akuelementide arv | 6 |
| Aku mahtuvus | 84 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 315 mm |
| Pakendi sügavus | 115 mm |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |