| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung BA75-03845A sülearvuti varuosa Klaviatuur | €62.40 |
|
www.proline.lv |
Samsung Top Housing Unit (UK) BA75-03845A | €77.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Klaviatuur |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Toote värv | Sinine |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 437 mm |
| Pakendi sügavus | 303 mm |
| Pakendi kõrgus | 53 mm |
| Pakendi kaal | 518 g |
| Klaviatuur | |
| Klaviatuuri keel | Briti inglise keel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 300 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |