| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo GX50Q95754 sülearvuti varuosa Patarei | €97.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | Lenovo |
| Ühilduvus | V330 14" |
| Toote värv | Must, Hall |
| Sertifikaat | UL, TUV, CE, C-Tick, BSMI, KCC, FCC, VCCI |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi kaal | 258 g |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 4950 mAh |
| Aku pinge | 7,68 V |
| Aku mahtuvus | 39 Wh |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |