| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Lenovo Upper Case w/KB (UK) 5CB0R28201, Cover + keyboard, 5706998540614 | €93.00 |
|
www.pc21.fr |
Lenovo 5CB0R28201 sülearvuti varuosa Cover + keyboard | €165.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Cover + keyboard |
| Brändiühilduvus | Lenovo |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi sügavus | 430 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |
| Pakendi kaal | 600 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 300 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |