| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4X50K14089 sülearvuti varuosa Patarei | €151.34 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | Lenovo |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CB, PSE, CE, KC, BSMI, TISI, BIS, UL, CUL |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Akuelementide arv | 6 |
| Aku mahtuvus | 48 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 206,2 mm |
| Sügavus | 55 mm |
| Kõrgus | 20,1 mm |
| Kaal | 330 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |
| Muud funktsioonid | |
| Kaasasolevate akude arv | 1 tk |
| Ühilduvad tooted | L560 |