| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Lenovo 6 cell battery 10,8V for X220, X230 | €138.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 5600 mAh |
| Aku pinge | 11,1 V |
| Akuelementide arv | 6 |
| Aku mahtuvus | 63 Wh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 208,8 mm |
| Sügavus | 55,1 mm |
| Kõrgus | 22,8 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |