Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 2060 mAh |
| Aku pinge | 11,4 V |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku mahtuvus | 23,5 Wh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 206,7 mm |
| Sügavus | 64 mm |
| Kõrgus | 10,8 mm |
| Kaal | 180 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |