| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 45N1023 notebook spare part Battery | €112.00 |
|
www.proline.lv |
Lenovo 6 Cell 5600mAh Li-Ion Battery | €139.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Sertifikaat | CE MARK, KC, PSE, UL, CUL, C-Tick, ACA |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku pinge | 11,1 V |
| Akuelementide arv | 6 |
| Aku mahtuvus | 63 Wh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 208,8 mm |
| Sügavus | 55,1 mm |
| Kaal | 345 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvad tooted | X230/X220 |