| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 45N1022 notebook spare part Battery | €114.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | Lenovo |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 5600 mAh |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Akuelementide arv | 6 |
| Aku mahtuvus | 63 Wh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 334 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvad tooted | ThinkPad X220/X230 |