| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 42T4802 notebook spare part Battery | €136.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 8400 mAh |
| Aku pinge | 11,1 V |
| Akuelementide arv | 9 |
| Aku mahtuvus | 94 Wh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 218,5 mm |
| Sügavus | 78,5 mm |
| Kõrgus | 21,2 mm |
| Kaal | 500 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |