| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 42T4536 notebook spare part Battery | €150.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Akuelementide arv | 6 |
| Aku mahtuvus | 56,2 Wh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 208 mm |
| Sügavus | 53 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Kaal | 330 g |