| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 0A36309 notebook spare part Battery | €136.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | Gigabyte |
| Toote värv | Must |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku pinge | 11,1 V |
| Akuelementide arv | 6 |
| Aku mahtuvus | 44 Wh |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 295 mm |
| Sügavus | 132 mm |
| Kõrgus | 48 mm |
| Kaal | 410 g |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvad tooted | ThinkPad |