| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo LGC Nozomi 6 Cell Rechargeable | €157.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CE MARK,KC,PSE,UL,CUL,C-Tick,ACA |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Akuelementide arv | 6 |
| Aku mahtuvus | 57 Wh |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 206,9 mm |
| Sügavus | 55,7 mm |
| Kõrgus | 20,1 mm |
| Kaal | 340 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvad tooted | ThinkPad |