| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
V7 H-800514-001-V7E | €69.14 |
|
www.pure-gaming.fr |
V7 Batterie de remplacement H-800514-001-V7E pour certains ordinateurs portables HP | €84.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | ELITEBOOK 725 G3, 820 G3 |
| Toote värv | Must |
| Asenduseks | 800514-001, SN03044XL-PL, SN03XL, T7B33AA |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 3859 mAh |
| Aku pinge | 11,4 V |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku mahtuvus | 44 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 150 mm |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Pakendi kaal | 220 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |