| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP SN03XL Patarei | €124.44 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Aku mahutavus | 3910 mAh |
| Aku pinge | 11,4 V |
| Aku mahtuvus | 44,5 Wh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 127,5 mm |
| Sügavus | 160,2 mm |
| Kõrgus | 8,3 mm |
| Kaal | 213 g |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvad tooted | EliteBook 725 G3, EliteBook 820 G3 |