| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP QK645AA sülearvuti varuosa Patarei | €140.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Toote värv | Must |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 8850 mAh |
| Aku pinge | 11,3 V |
| Akuelementide arv | 9 |
| Aku mahtuvus | 100 Wh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 40 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Kõrgus | 205 mm |
| Kaal | 470 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |