| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP N2L86AA sülearvuti varuosa Patarei | €98.73 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | HP |
| Toote värv | Must |
| Aku | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 7,5 h |
| Aku laadimisaeg (väljas) | 2,5 h |
| Aku laadimisaeg (sees) | 2,1 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 206 mm |
| Sügavus | 54 mm |
| Kõrgus | 10,4 mm |
| Kaal | 320 g |
| Muud funktsioonid | |
| Kaasasolevate akude arv | 1 tk |
| Ühilduvad tooted | HP ENVY: 15-ae100, 17-n000, m7-n000 |