Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Toote värv | Grafiit |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Aku mahutavus | 5400 mAh |
| Aku pinge | 11,1 V |
| Akuelementide arv | 6 |
| Aku mahtuvus | 60 Wh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 320 mm |
| Sügavus | 218,5 mm |
| Kõrgus | 15,1 mm |
| Kaal | 600 g |
| Muud funktsioonid | |
| Kaasasolevate akude arv | 1 tk |
| Ühilduvad tooted | HP EliteBook 840 HP ZBook 14 Mobile Workstation |