Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | HP ZBook Studio G3, HP Zbook Studio G4 Mobile Workstation |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 4210 mAh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Aku mahtuvus | 64 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 346 mm |
| Pakendi sügavus | 163 mm |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Pakendi kaal | 394 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 310 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |