| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 807956-001 sülearvuti varuosa Patarei | €69.25 |
|
mts.ee |
HP 807956-001 sülearvuti varuosa Patarei | €75.12 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | HP Notebook PC 14 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 2800 mAh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku mahtuvus | 31 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 302 mm |
| Pakendi sügavus | 99 mm |
| Pakendi kõrgus | 69 mm |
| Pakendi kaal | 260 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 170 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |