| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
techarena.lt |
Nupirk Dell 6MT4T latitude e5570 E5270 E5470 PRECISION 3510 62wh originalią bateriją už SUPER kainą. Mus rasite Vilniuje Medeinos 8 PC RIMI | €79.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Ühilduvus | Latitude E5450/E5550 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Akuelementide arv | 4 |
| Aku mahtuvus | 62 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 395 mm |
| Pakendi sügavus | 171 mm |
| Pakendi kõrgus | 71 mm |
| Pakendi kaal | 480 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 300 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |