| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Dell LCD, Non Touch Screen, 15.6 RMJCY | €118.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Ekraan |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Ühilduvus | Latitude 5591 |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 368 mm |
| Pakendi sügavus | 60 mm |
| Pakendi kõrgus | 470 mm |
| Pakendi kaal | 750 g |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 39,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| HD tüüp | Full HD |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 300 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |