| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Dell Battery, 61WHR, 6 Cell, H76MY | €151.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Ühilduvus | Precision M3800 XPS 9530 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Akuelementide arv | 6 |
| Aku mahtuvus | 61 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 396 mm |
| Pakendi sügavus | 173 mm |
| Pakendi kõrgus | 70 mm |
| Pakendi kaal | 466 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 300 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |