| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
DELL GR437 kannettavan tietokoneen varaosa Akku | €199.90 |
|
tietokonekauppa.fi |
Battery 40WHR 4 Cell Lithium | €200.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Akuelementide arv | 4 |
| Aku mahtuvus | 40 Wh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 294 mm |
| Pakendi sügavus | 128 mm |
| Pakendi kõrgus | 46 mm |
| Pakendi kaal | 286 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 286 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |