| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Dell Battery, 60WHR, 4 Cell, Lithium-Ion, LGC DM3WC, 5704174177203 akumulators, baterija portatīvajiem datoriem | €66.00 |
|
eltek.lv |
Dell BTRY PRI 60WHR 4C LITH LGC | €111.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Ühilduvus | LATITUDE 7280, 7480 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 451 mm |
| Pakendi sügavus | 194 mm |
| Pakendi kõrgus | 55 mm |
| Pakendi kaal | 400 g |
| Aku | |
| Aku pinge | 7,6 V |
| Akuelementide arv | 4 |
| Aku mahtuvus | 60 Wh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 300 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84732990 |