| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 2200MAh Battery Patarei | €119.49 |
|
tietokonekauppa.fi |
Battery 14.8V 2200Mah | €149.81 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Toote värv | Hall |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 2200 mAh |
| Aku pinge | 14,8 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 77,4 mm |
| Sügavus | 127,4 mm |
| Kõrgus | 19,4 mm |
| Kaal | 345,8 g |
| Muud funktsioonid | |
| Kaasasolevate akude arv | 1 tk |