Tootja: StarTech.com
Mudel: PEX10GSFP
EAN: 0065030891295
StarTech.com PEX10GSFP. Sisemine. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Hostiliides: PCI Express, Liides: Kiud. Andmete edastamise maksimaalne määr: 20000 Mbit/s. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
SFP+ 10 Gbps PCIE NIC KORTELĖ/. | €186.12 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | PCI Express |
| Liides | Kiud |
| Fiiberoptiline pistmik | SFP+ |
| PCI versioon | 3.0 |
| Disain | |
| Sisemine | |
| Komponent | PC |
| Toote värv | Must |
| Kiibikomplekt | Aquantia AQC100S |
| Võrgustumine | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 20000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x |
| Täisdupleks | |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Kiustruktuur | Multirežiim, Üksikrežiim |
| VLAN sildistamine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 18 mm |
| Sügavus | 94 mm |
| Kõrgus | 121 mm |
| Kaal | 55 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Pakendi sisu | |
| Paigaldusklambrid kaasa arvatud | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Muud funktsioonid | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimise) laius | 310 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 355 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 235 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi sügavus | 145 mm |
| Pakendi kõrgus | 35 mm |
| Pakendi kaal | 145 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |