Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Aku | |
| Aku mahutavus | 3900 mAh |
| Aku pinge | 11,4 V |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku mahtuvus | 44 Wh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 160 mm |
| Sügavus | 375 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Kaal | 318 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 375 mm |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |