Tootja: Origin Storage
Mudel: OSFTAG12.3L/P-5289
EAN: 5056006143468
Origin Storage OSFTAG12.3L/P-5289. Ekraanikaitse tüüp: Pimestamisvastane ekraanikaitse, Ekraani maksimaalne suurus: 31,2 cm (12.3"), Pinnaviimistlus: Läikiv / Matt, Materjal: Silikoon, Brändiühilduvus: Dell, Ühilduvus: Latitude 5289. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage OSFTAG12.3L/P-5289 tahvelarvuti ekraanikaitsed Pimestamisvastane ekraanikaitse Dell 1 tk | €19.33 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraanikaitse tüüp | Pimestamisvastane ekraanikaitse |
| Brändiühilduvus | Dell |
| Ühilduvus | Latitude 5289 |
| Ekraani maksimaalne suurus | 31,2 cm |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Materjal | Silikoon |
| Pinnaviimistlus | Läikiv / Matt |
| Näpujälgede vastane kaitse | Jah |
| Lihtne kasutada | Jah |
| Lihtne eemaldada | Ei |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Privaatsusfiltri funktsioon | Ei |
| Mullivaba paigaldus | Jah |
| Vastupidav ekraanikaitse | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Paksus | 0,35 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani suurus (k x v) | 300 x 192 mm |