Tootja: 3M
Mudel: 7100084929
EAN: 0051128006009
3M 7100084929. Ekraani maksimaalne suurus: 43,9 cm (17.3"). Kuvasuhe: 16:9. Sobilik: Sülearvuti, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaitseomadused: Kriimustuskindel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
3m 3M Blendschutzfilter LCD NB 17,3" | AG173W9B | €38.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Hele |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Lihtne puhastada | |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Puhastuslapp | |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 43,9 cm |
| Ekraani suurus k x l | 215 x 382 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaubaaluse brutokaal | 298 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 805 tk |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128006004 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 317 mm |
| Pakendi sügavus | 3 mm |
| Pakendi kõrgus | 457 mm |
| Pakendi kaal | 277,5 g |
| Pakendi tüüp | Karp |