Tootja: Techly
Mudel: ICA-TB TPM-1BK
EAN: 8051128101669
Techly ICA-TB TPM-1BK. Toote tüüp: Sülearvuti alus, Toote värv: Must, Materjal: Metall. Kõrguse reguleerimise ulatus: 1030 - 1250 mm, Kaldenurk: 0 - 40°. Laius: 600 mm, Sügavus: 400 mm, Kõrgus: 1250 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Techly Universal Trolley 103-125 cm 8051128101669 ICA-TB-TPM-1BK (8051128101669) TV stiprinājums | €135.00 |
|
eltek.lv |
Techly mobilne prezentacyjny (ICA-TB TPM-1BK) | €190.65 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote tüüp | Sülearvuti alus |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Metall |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 400 mm |
| Kõrgus | 1250 mm |
| Kaal | 15,8 kg |
| Ergonoomika | |
| Reguleeritav | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 1030 - 1250 mm |
| Kaldenurk | 0 - 40 ° |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |