Tootja: StarTech.com
Mudel: NTBKPAD
EAN: 0065030882989
StarTech.com NTBKPAD. Toote tüüp: Sülearvuti alus, Toote värv: Must, Hall, Materjal: Plast, Silikoon. Laius: 360 mm, Sügavus: 250 mm, Kõrgus: 15 mm. Pakendi laius: 22 mm, Pakendi sügavus: 360 mm, Pakendi kõrgus: 260 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
StarTech StarTech NTBKPAD notebooka 38,1 cm (15") notebooka , | €67.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote tüüp | Sülearvuti alus |
| Toote värv | Must, Hall |
| Materjal | Plast, Silikoon |
| Minimaalne tahvelarvuti ekraani suuruse ühilduvus | 33 cm |
| Maksimaalne sülearvuti ekraani suuruse ühilduvus | 38,1 cm |
| Sissetõmmatav hiirepadi | |
| Kuumakindel | |
| Libisemisvastane pind | |
| Sertifikaat | CE, TAA, REACH, RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 250 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 1,02 kg |
| Hiireplaadi suurus (L x S) | 155 x 185 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 22 mm |
| Pakendi sügavus | 360 mm |
| Pakendi kõrgus | 260 mm |
| Pakendi kaal | 1,04 kg |