Tootja: R-Go Tools
Mudel: RGOSC030
EAN: 0640522565870
R-Go Tools RGOSC030. Toote värv: Hõbe, Materjal: Teras, Maksimaalne sülearvuti ekraani suuruse ühilduvus: 68,6 cm (27"). Laius: 290 mm, Sügavus: 330 mm, Kõrgus: 120 mm. Pakendi laius: 330 mm, Pakendi sügavus: 350 mm, Pakendi kõrgus: 150 mm. Põhikasti (välimise) laius: 670 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 350 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 475 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
R-Go Tools R-Go Steel Essential Monitor Stand, silver | €72.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Materjal | Teras |
| Maksimaalne sülearvuti ekraani suuruse ühilduvus | 68,6 cm |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 15 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 290 mm |
| Sügavus | 330 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Kaal | 1,52 kg |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 670 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 350 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 475 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 13,2 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi sügavus | 350 mm |
| Pakendi kõrgus | 150 mm |
| Pakendi kaal | 1,96 kg |