Tootja: BakkerElkhuizen
Mudel: BNEUSUDG
EAN: 8719274676584
BakkerElkhuizen UltraStand Universal. Toote tüüp: Sülearvuti alus, Toote värv: Must, Tumehall, Materjal: Alumiinium, Kumm, Teras. Sühavuse reguleerimisvahemik: 95 - 160 mm. Laius: 287 mm, Sügavus: 10 mm, Kõrgus: 208 mm. Pakendi laius: 247 mm, Pakendi sügavus: 345 mm, Pakendi kõrgus: 10 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
BakkerElkhuizen UltraStand Universal Sülearvuti alus Must, Tumehall 39,6 cm (15.6") | €79.52 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote tüüp | Sülearvuti alus |
| Toote värv | Must, Tumehall |
| Materjal | Alumiinium, Kumm, Teras |
| Minimaalne tahvelarvuti ekraani suuruse ühilduvus | 33 cm |
| Maksimaalne sülearvuti ekraani suuruse ühilduvus | 39,6 cm |
| Toetatud seadmete arv | 1 |
| Libisemisvastane pind | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 3 kg |
| Ergonoomika | |
| Kokkupandav | |
| Reguleeritav | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguseasendite arv | 6 |
| Sühavuse reguleerimisvahemik | 95 - 160 mm |
| Juhtmehaldus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 287 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Kõrgus | 208 mm |
| Kaal | 89 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 247 mm |
| Pakendi sügavus | 345 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 182 g |