Tootja: BakkerElkhuizen
Mudel: BNEQNOTE350
EAN: 8717399990905
BakkerElkhuizen Q-note 350. Toote värv: Läbipaistev, Materjal: Akrüül, Minimaalne tahvelarvuti ekraani suuruse ühilduvus: 35,6 cm (14"). Kõrguse reguleerimise ulatus: 110 - 230 mm. Laius: 350 mm, Sügavus: 280 mm, Kõrgus: 120 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
BakkerElkhuizen pod laptopa Q-Note 350 (BNEQNOTE350) | €94.54 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Materjal | Akrüül |
| Minimaalne tahvelarvuti ekraani suuruse ühilduvus | 35,6 cm |
| Maksimaalne sülearvuti ekraani suuruse ühilduvus | 50,8 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 350 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Kaal | 630 g |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 110 - 230 mm |
| Süsteeminõuded | |
| Nõutav USB | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Võimsus | |
| Toide USB kaudu | |