Tootja: AISENS
Mudel: LPS4XL-181
EAN: 8436574708820
AISENS LPS4XL-181. Toote tüüp: Sülearvuti ja tahvelarvuti alus, Toote värv: Hõbe, Materjal: Alumiinium. Laius: 287 mm, Sügavus: 212 mm. Pakendi laius: 303 mm, Pakendi sügavus: 225 mm, Pakendi kõrgus: 60 mm. Põhikasti (välimise) laius: 315 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 560 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 470 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS LPS4XL-181 sülearvuti raam & alus Sülearvuti ja tahvelarvuti alus Hõbe 43,2 cm (17") | €23.15 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote tüüp | Sülearvuti ja tahvelarvuti alus |
| Toote värv | Hõbe |
| Materjal | Alumiinium |
| Minimaalne tahvelarvuti ekraani suuruse ühilduvus | 25,4 cm |
| Maksimaalne sülearvuti ekraani suuruse ühilduvus | 43,2 cm |
| Libisemisvastane pind | Jah |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 3 kg |
| Ergonoomika | |
| Kokkupandav | Jah |
| Reguleeritav | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 287 mm |
| Sügavus | 212 mm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 315 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 560 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 470 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 15,5 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 18 tk |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi sisu | 1 x XL foldable and adjustable desktop stand for laptop or tablet |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 303 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 60 mm |
| Pakendi kaal | 861 g |
| Pakendi tüüp | Karp |