Tootja: Urban Factory
Mudel: BNS14UF
EAN: 0888225018761
Urban Factory URBAN SLEEVE. Karbi tüüp: Varrukaümbris, Ekraani maksimaalne suurus: 35,6 cm (14"). Kaal: 225 g. Pinnakujundus: Ühevärviline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Sülearvuti Kaaned Urban Factory BNS14UF Must | €13.99 |
|
mts.ee |
Urban Factory URBAN SLEEVE sülearvutikott 35,6 cm (14") Varrukaümbris Must | €36.51 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 35,6 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Neopreen |
| Toote peamine värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 18 mm |
| Kõrgus | 340 mm |
| Kaal | 225 g |
| Pakendi laius | 360 mm |
| Pakendi sügavus | 18 mm |
| Pakendi kõrgus | 340 mm |
| Pakendi kaal | 230 g |