Tootja: Urban Factory
Mudel: ELC14UF
EAN: 3760170881874
Urban Factory GREENEE. Karbi tüüp: Portfell, Ekraani maksimaalne suurus: 35,6 cm (14"), Kandesangad, Õlarihm. Kaal: 380 g. Pinnakujundus: Ühevärviline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Sülearvuti Ümbris Urban Factory ELC14UF 14" | €30.99 |
|
mts.ee |
Urban Factory GREENEE sülearvutikott 35,6 cm (14") Portfell Hall | €51.26 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 35,6 cm |
| Karbi tüüp | Portfell |
| Materjal | Polüetüleentereftalaat (PET) |
| Toote peamine värv | Hall |
| Brändiühilduvus | Universaalne |
| Esitasku | |
| Kandesangad | |
| Eemaldatav õlarihm | |
| Õlarihm | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 295 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 375 mm |
| Kaal | 380 g |