Tootja: Urban Factory
Mudel: ECB25UF
EAN: 0888225021150
Urban Factory ECB25UF. Karbi tüüp: Seljakott, Ekraani maksimaalne suurus: 39,6 cm (15.6"), Kandesangad. Kaal: 865 g. Pinnakujundus: Ühevärviline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Urban Factory ECB25UF sülearvutikott 39,6 cm (15.6") Seljakott Sinine | €93.32 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,6 cm |
| Karbi tüüp | Seljakott |
| Materjal | Taaskasutatud polüester |
| Toote peamine värv | Sinine |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Tahvelarvuti sahtel | |
| Sisetasku | Mobiiltelefoni tasku, Dokumenditasku, Tahvelarvuti tasku |
| Välistasku | Eesmine tasku, Küljetasku, Ülemine tasku |
| Kandesangad | |
| Taaskasutusmaterjal | |
| Taaskasutatud materjal | Taaskasutatud polüester |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 325 mm |
| Sügavus | 235 mm |
| Kõrgus | 445 mm |
| Kaal | 865 g |