Tootja: Targus
Mudel: TSS99101GL
EAN: 0092636335526
Targus Geolite Essential sülearvutikoti messenger-tüüpi must ümbris on stiilne ja praktiline viis oma sülearvuti turvaliseks transportimiseks. Tugevast nailonist ja polüuretaanist valmistatud 17,3-tollise (43,9 cm) ekraaniga sülearvutikoti messenger-ümbris kaitseb teie seadet kriimustuste ja tolmu eest ning tagab selle ohutu tõstmise ja kandmise. Kerge kaaluga (500 g) Targuse sülearvutikoti must messenger-tüüpi ümbris on varustatud mugava õlarihma ja käekannetega, mis muudab selle kandmise mugavaks ja lihtsaks. Lisaks pakub esitasku väikeseid aksessuaare ja dokumendid. Targus Geolite Essential sülearvutikoti messenger-ümbris sobib erineva suurusega sülearvutitele, mõõtudega kuni 424 x 38 x 292 mm. Kerge ja õhuke profiil tagab selle kergesti kaasaskandmise ja panemise teiste reisikottide otsa. Lisaks on Targus Geolite Essential sülearvutikoti messenger-ümbris sobilik erinevatele arvutibrändidele. Kullerikoti ümbriis on õlarihmaga, mis muudab sülearvuti kandmine mugavamaks. Product URL: targus-geolite-essential-notebook-case-43-9-cm-17-3-messenger-case-black.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Targus Geolite Essential 17.3" | €29.95 |
|
www.pc21.fr |
TARGUS GEOLITE ESSENTIAL | €30.37 |
|
hiq24.de |
Targus Geolite Ess. bk 17.3 | | €32.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 43,9 cm |
| Karbi tüüp | Kullerikoti ümbris |
| Materjal | Nailon, Polüuretaan |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Esitasku | Jah |
| Kandesangad | Jah |
| Õlarihm | Jah |
| Eemaldatav õlarihm | Jah |
| Käru kinnitusrihm | Jah |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Kriimukindel |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 50 mm |
| Sügavus | 445 mm |
| Kõrgus | 340 mm |
| Kaal | 500 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 424 x 38 x 292 mm |
| Pakendi laius | 50 mm |
| Pakendi sügavus | 450 mm |
| Pakendi kõrgus | 370 mm |
| Pakendi kaal | 510 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 90 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 480 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 870 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 350 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 9,21 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 15 tk |