| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Targus "13-14" GeoLite EcoSmart Slim Brief (schwarz, bis | €17.90 |
|
www.easynotebooks.de |
Targus GeoLite, Slip case, 35,6 cm (14"), Schultergurt, 400 g | €20.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 35,6 cm |
| Karbi tüüp | Slip case |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Sugu | Mõlemale soole sobiv |
| Välistasku | Eesmine tasku |
| Kandesangad | Jah |
| Õlarihm | Jah |
| Eemaldatav õlarihm | Jah |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| Taaskasutusmaterjal | Jah |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 375 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Kaal | 400 g |