Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 33,8 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Polüuretaan |
| Toote peamine värv | Must, Hall |
| Suurendatav | |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 30 mm |
| Sügavus | 360 mm |
| Kõrgus | 270 mm |
| Kaal | 200 g |
| Pakendi laius | 20 mm |
| Pakendi sügavus | 360 mm |
| Pakendi kõrgus | 265 mm |
| Pakendi kaal | 210 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 480 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 265 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 280 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 385 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,51 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |