| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Datora mugursoma Targus 15.6 '' Balance EcoSmart laptop backpack black - OReol.eu | €78.00 |
|
tietokonekauppa.fi |
Targus 15.6IN BALANCE ECO SMART BACKPACK Black, Reppu | €80.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,6 cm |
| Karbi tüüp | Seljakott |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Suurendatav | |
| Tahvelarvuti sahtel | |
| Esitasku | |
| Kandesangad | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 469 mm |
| Sügavus | 318 mm |
| Kõrgus | 160 mm |
| Kaal | 1,24 kg |
| Mahutavus | 24 l |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 320 mm |
| Pakendi kõrgus | 510 mm |
| Pakendi kaal | 1,29 kg |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 50 cm |
| Transpordikasti pikkus | 80 cm |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordikarbi netokaal | 7,63 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 45 tk |
| Transpordikasti kõrgus | 34 cm |
| Põhikasti (välimise) laius | 500 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 800 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 340 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,63 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |