| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Etui Samsung Samsung Slim Pouch 16" fur Book3/4 Ultra, Book 3/4 Pro, Black EF-LPUN6PBEGWW (8806094958638) portatīvo datoru soma, apvalks | €45.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 40,6 cm |
| Karbi tüüp | Kinnitusega kaas |
| Materjal | Kunstnahk |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy Book3 Pro 16", Galaxy Book3 Pro 360, Galaxy Book3 Ultra |
| Pliiatsihoidja | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 388 mm |
| Sügavus | 5,4 mm |
| Kõrgus | 269 mm |
| Kaal | 314,8 g |